אודות לולאות

loolaot

לולאות – השראה ויצירה

לולאות הוא מרחב השראה ויצירה, מגוון, צבעוני ומלא עשייה.
מקום בו מיומנוית שונות, כמו תפירה, סריגה, שיפוץ רהטים, תכשיטנות ועוד, משתלבות עם שמחה וסקרנות, והופכות למרחב בו יכולה היצירתיות שבכולנו, לבוא לידי ביטוי, בידיעה ובאמונה כי הכל אפשרי..

מרחב בו כל תחום מהווה לולאה בשרשרת על סופית של השראה ויצירה.

מרחב בו כל אחד יכול להתחבר אל התשוקה שלו ליצור ולהגשים חלומות.

מרחב נעים, תומך, פותח את הלב, בו כולנו מעשירים אחד את השני ומוסיפים צבעים, גוונים וידע, לאלו הקיימים.

מראה מקום –

מרחב 'לולאות' במתכונתו הנוכחית הוא פרי תהליך התפתחותי שהתאפשר בזכות ההליכה בדרך ה'פשטות שבאלוהות', בה אנו נחנכות, לומדות ומלמדות, בשנים האחרונות.

ה'פשטות שבאלוהות' חשפה אותנו להתנהלות שונה מהמוכרת לנו, אשר עמוק בלב תמיד ידענו שקיימת. בכמה מילים ניתן לסכמה כ'רוח משפיע על חומר'.

ההתנהלות החדשה תורמת להעצמת ההכרה בערך, מדייקת את ההקשבה הפנימית המספרת לנו מהו ייעודנו, מחזקת את חדוות הקיום ומפוגגת פחדים הקשורים במה אפשר ומה אי אפשר לעשות.

בדרך שלנו אנו מאמינות כי הכל אפשרי וכי אם מדייקים את הרצון ואת השלום הפנימי – ניתן לנו לברוא את מציאות חיינו כך שתהיה שמחה, מהנה, מפתחת ומלאה בשפע ורווחה.

המשפט העומד תמיד לנגד עינינו הוא "טובת הכלל והפרט שזורות כאחד', מה שמזכיר לנו שאנו כאן כחלק ממכלול גדול הרבה יותר וכשמישהו במכלול הזה צומח ומתפתח – הדבר מפתח גם אותנו מתוך הידיעה כי הכל שזור בהכל.

היצירה היתה תמיד חלק מהותי ובלתי נפרד מחיינו.

סטפני מעבירה כבר שנים, חוגים וסדנאות הקשורים במלאכות יד שונות ומגוונות לכל הגילאים.
מעבר לזה היא מלאה תמיד ברעיונות חדשים, אשר מהווים השראה לפעילויות השונות ומוגשמים במהלכן.

ענת למדה ועסקה בצורפות ועיצוב תכשיטים והדברים שהיא הכי אוהבת לעשות קשורים בעבודות יד ועיצוב מרחבים (או בעצם עיצוב של כל דבר..).

לסקרנים מביניכם, אנחנו מואד ממליצים לקרוא את המאמר מרתק ומרחיב תודעה בשם 'האומנות החדשה – יצירה בלתי תלויה', אשר פורסם לראשונה באתר 'בית הפשטות שבאלוהות'.
מאמר זה מהווה עבורנו מראה מקום להתנהלות החדשה ולחזון האישי והכוללני, שהגשמתנו תלויה בכל אחד ואחת מאיתנו.

המלצות לקריאה: לשים לרגע את השכל וההיגיון בצד ולהתחבר אל ידיעת הלב..

http://www.nilibechar.co.il/?p=18633

ואפשר גם להקשיב עם הלב ליצירה בשם "מהאו" –
https://soundcloud.com/hillhar/13-hillhar-mahu

החזון שלנו הוא לקרב את האנשים אל ידיעת הלב שלהם, אל שמחת החיים, אל חדוות היצירה ואל הילד הפנימי המצוי בתוכנו ומהווה את תמצית ההוויה שאנו.
היצירה, עבורנו, היא דרך נפלאה להתחבר אל כל אלו מתוך מקום מאפשר ושקט, המכיר בערכו, המכיר ביכולותיו והמכיר בכך שחלומות נועדו כדי להתגשם..