סדנאות מקרמה

אוהבת את פינטרסט ויצירות מקוריות בעבודת יד קוסמות לליבך, לאחרונה אף גילית את אומנות
המקרמה? אין זה סוד, שככל שהעולם שועט קדימה, הלב מבקש לסגת מעט אחורה, להאט את הקצב,
ולהישען על עוגן בטוח. אולי זה הרצון ללמוד מלאכה קלאסית או מיומנות חדשה אולי הצורך לפתח
תחביב ולהעשיר את היום ביצירה לשם הנאה טהורה.

מה לומדים בסדנאות הפרטיות?

בפרק זמן של שלוש עד ארבע שעות נלמד לקשור את הקשרים הבסיסים, ותוכלו ליצור במו ידיכן, מתלה לעציץ או לקיר, תיק קלאצ' או תיק עם ידיות בהתאם לבחירתכן. בנוסף נלמד ליצור צורות ודוגמאות מגוונות, ולשדרג כל מרחב בבית יחד עם אומנות המקרמה- ביד חופשית וכיד הדמיון.

היתרונות ללמידה בסדנה

שאלות נפוצות

 אי שם בשנות השמונים כאשר אופנת הבוהו הופיעה עם מלא שיק הגיע גם המקרמה, אותם בסיסי עציצים סרוגים, קישוטים דקורטיביים מחוטים עבים, וילונות מעבר, פרגודים ויצירות אשר קישטו את הבתים והשתלבו נהדר עם צמחייה וריהוט מעץ… עבור רבים מדובר בנוף ילדות מעורר נוסטלגיה, ביטוי לחיים הטובים, לאיכות וליופי, שממלא את המרחב ברכות.

כשמבינים עד כמה פשוט ליצור במקרמה קל מאוד להתאהב, להמציא וליצור, ובינינו זו אמונות ממכרת! אני כבר מאוהבת! לקשור קשר לעוד קשר, פרימה ועוד פרימה, כל חוט מתנהג אחרת ומביא תוצאה שונה, כוחה של עבודת יד היא ביצירה ייחודית, אך גם באיכות שהיא מביאה אל היום יום, בפשטות החומר ובחדוות העשייה. זו אומנות פשוטה למדי שעם הדרכה נכונה ואמפטית הופכת להיות טבע שני.

את אומנות המקרמה אפשר ללמוד ברשת, בקורסים מקוונים, בסרטונים וגם הלכה למעשה בסדנה אינטימית באווירה ביתית לחברות, למשפחה, כזמן איכות עם הילד או הילדה ובכלל עבור עצמכן!

משתתפות כותבות

חנה היקרה ביתי ואני נהננו מאוד מהסדנה הנהדרת שלך לא האמנתי שאצא עם מתלה לעציץ ממקרמה אותו הכנתי לגמרי לבד וביתי נהנתה ממתלה מרשים ממקרמה שהכינה. תודה רבה על שעות בילוי נפלאות
סיגל
תודה לך חנה המקסימה על שהיית ככ קשובה וקראת אותנו פשוט מדהים! באנו לשמח חברה ויצאנו כולנו עם קישוט מהמם הביתה.היה תענוג גדול לקשור איתך. תודה על הכל ❤
יעל

למבצעים ועדכונים
הרשמי לניוזלטר